odzyskiwaniedanych.com
ul.Morasko 17, 61-680 Poznań www.odzyskiwaniedanych.com
tel: 61 665 06 06 www.odzyskiwaniedanych.com
akte@akte.com.pl
Start Archiwizacja Danych

Archiwizacja Danych

PDF Drukuj Email

archiwum.jpgW dobie nowoczesnych technologii żadna dynamicznie rozwijająca sie firma nie może istnieć bez komputerów. Większość dokumentow tworzonych obecnie nigdy nie zostaje wudrukowana. Miejsce pomieszczeń pełnych archiwalnych szaf i szuflad zajmują komputery.
Archiwizacja danych oraz dbanie o właściwe przechowywanie elektronicznego archiwum to rzecz niezwykle istotna dla każdej firmy.

 

Więcej…
 

Ochrona Danych

PDF Drukuj Email

ochrona W dzisiejszych czasach nasza praca jest coraz bardziej uzależniona od sprawnego działania systemów komputerowych i internetu. Ochrona danych elektronicznych staje się więc co raz ważaniejsza, gdyż większość cennej informacji istnieje dziś właśnie w formie cyfrowej.

 

Więcej…
 

Firewall

PDF Drukuj Email

firewallWłamania do komputerów rzadko przypominają te, które możemy zobaczyć na filmach. Hakerzy operują oprogramowaniem, które niepostrzeżenie umożliwia im dostęp do naszych zasobów. Na szczęście wraz z rozwojem ery internetu na rynku pojawia się co raz więcej programów i urządzeń, które pozwalają skutecznie ochronić nasze komputery przed takim niewidocznym atakiem.

 

Więcej…
 

Najlepsze Antywirusy

PDF Drukuj Email

antyvirWirusy powoli zaczynają współistnieć z rzeczywistością komputerowo - internetową. Są jak insekty - uciążliwe, lecz niemożliwe do całkowitego wyeliminowania. Codziennie powstają nowe odmiany internetowych szkodników, a ich klasyfikacja obejmuje już kilkadziesiąt różnych typów. Większość z nich działa niezauważenie np. rozsyłając z naszego komputera niechciane e-maile czy ustostępniając nasze prywatne dane.

 

Więcej…
 

FAQs

PDF Drukuj Email
Ta strona to zbiór najczęściej zadawanych pytań, dotyczących takich zagadnień jak: odzyskiwanie danych, ochrona danych, trwałe kasowanie danych oraz ich zabezpieczanie
Więcej…